logo

Zmiękczacze do wody


Drogi przyjacielu!
Znalezienie odpowiedniego filtra dla mojego domu zajęło mi prawie dwa lata. Kosztowało mnie mnóstwo czasu, zszarganych nerw i mnóstwo pieniędzy. Ty możesz mieć idealne rozwiązanie w ciągu 7 dni. Za chwilę poznasz największy sekret specjalistów od uzdatniania wody.
Czasami tak się zdarza, że gdy widzisz i smakujesz wodę z kranu u swoich znajomych lub rodziny zadajesz sobie pytanie - Dlaczego woda w moim kranie nie jest tak czysta jak ta? Dlaczego oni piją wodę prosto z kranu, a ja muszę ją kupować butelkowaną, bo ta z kranu do picia się nie nadaje? Im dłużej o tym myślisz tym większe możesz dostrzec szanse stojące przed Tobą. Szanse, które decydują o przyszłości Twojej i Twojej rodziny, o waszym zdrowiu, dobrym samopoczuciu i zadowoleniu. O krystalicznie czystej wodzie płynącej wprost z Twojego kranu, która jest klarowna, zdrowa i smaczna, która nie powoduje plam na ubraniach w niej wypranych, brzydkich zacieków na wannie, umywalce i innej armaturze znajdującej się w Twoim domu, w którego wykończanie tak wiele pracy włożyłeś. Ciężko pracowałeś aby na to wszystko zarobić, a teraz kamień i inne osady zawarte w wodzie niszczą całą twoją instalację wodną i centralnego ogrzewania, którego wydajność systematycznie i niezauważalnie spada. Czy zgodzisz się ze mną, że już czas na dokonanie prawdziwego przełomu? Sekretem krystalicznie czystej wody jest coś co znacznie różni się od zwykłych filtrów do wody, odżelaziaczy czy odmanganiaczy.
Ten sekret...
...znają tylko nieliczni i jeśli też go znasz, możesz przestać czytać - prawdopodobnie nie zainteresuje Cię sposób w jaki możesz za jednym zamachem pozbyć się ze swojej wody jednocześnie związków powodujących jej twardość oraz żelaza, manganu i amoniaku. Ale zanim Ci o nim powiem, możesz wyobrazić sobie sytuację, w której wstajesz rano z łóżka i wypijasz filiżankę najsmaczniejszej na świecie herbaty zaparzonej z własnej wody. Herbaty, która nie tylko jest idealnie klarowna i nie ma kożucha ale także nie pozostawia brzydkich osadów na filiżance. Natomiast wieczorem po ciężkiej pracy wchodzisz do wanny wypełnionej bajecznie czystą wodą o pięknym turkusowym zabarwieniu - taką jaką możesz zobaczyć tylko na pocztówce z Wysp Kanaryjskich. Pomyśl, jaka byłaby szczęśliwa Twoja żona gdybyś w rocznicę ślubu przygotował jej taką kąpiel.

uzdatniacz Czujesz, że spełniłeś wielkie pragnienie swojej drugiej połowy, która marzyła aby jej skóra po wyjściu z kąpieli była gładka i elastyczna, włosy lśniące i delikatne w dotyku a przede wszystkim niełamliwe. Białe rzeczy wyjęte z prali zawsze idealnie śnieżnobiałe, a czajnik w końcu bez brzydkiego osadu. Idziesz potem do łóżka kładąc się obok żony, która wie, że podjąłeś słuszną decyzję. Nie możesz uwierzyć własnym wspomnieniom, które mówią Ci: Przecież wystarczyło kliknąć kilka razy... I nagle wszystko się odmieniło! Do dziś chce Ci się śmiać na samo wspomnienie o tym, jak pierwszy raz poczułeś, że woda z Twojego kranu jest smaczniejsza od tej, która mają sąsiedzi i Twoi znajomi. Często jeszcze o tym wspominasz, a obydwaj wiemy, że przez Twoje słowa przemawia radość, tak czysta jak źródlany strumień w najpiękniejszym zakątku Karpat bowiem...
...dowiedziałeś się już czym jest ten sekret.
Automatyczny zmiękczacz wody - urządzenie stworzone specjalnie z myślą o posiadaczach domków jednorodzinnych, którym przeszkadza smak, zapach i wygląd wody z własnego ujęcia. Stosowany przez tych, którzy od lat zgłębiają sekrety skutecznego uzdatniania wody domowej zanim dotarły one do Polski. ... Przez elitę specjalistów od filtrów do wody skupionych wokół firmy ORESMIUSZ. Wystarczyło tylko przeczytać ten tekst i skorzystać z oferty i nagle okazało się, że jakość wody w Twoim domu zmieniła się nie do poznania. Wyobraź sobie tylko... Wyobraź sobie minę znajomych, którzy zauważają, że masz lepszą wodę od nich, że twoja herbata jest dużo smaczniejsza. I cały czas masz świadomość, że to tylko Ty znasz sekret, który pozwolił Ci to osiągnąć podczas gdy oni aż czerwienieją z zazdrości. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie takie chwile są bezcenne.
Uzdatniacz
Jak powstał Automatyczny Zmiękczacz Wody
Klienci często pytali mnie czy da się zamontować jedno urządzenie, które jednocześnie usunie żelazo oraz zmniejszy twardość wody. Musiałem zawsze odpowiadać, że tak się nie da - tak mnie nauczono na specjalistycznych szkoleniach. Ta myśl jednak nie dawała mi spokoju. Pewnego dnia przez przypadek rozmawiając z kolegą, który po 7 latach wrócił ze Stanów Zjednoczonych dowiedziałem się, że na tamtym rynku są urządzenia, które usuwają jednocześnie żelazo, mangan i twardość wody. Wtedy pomyślałem, że również Polskie rodziny zasługują na takie rozwiązanie. Postanowiłem wdrożyć go na naszym gruncie. Ponieważ miałem już spore doświadczenie w systemach uzdatniania wody zacząłem sam eksperymentować z różnymi rodzajami złóż do filtrów, sterownikami, butlami ciśnieniowymi i innymi akcesoriami. Założyłem, że urządzenie ma być możliwie tanie, ma usuwać jednocześnie żelazo, mangan i związki powodujące twardość wody, obsługiwać potrzeby 2-5 osobowej rodziny, być proste w obsłudze, bezawaryjne, w pełni automatyczne, i możliwie jak najbardziej funkcjonalne, a do tego aby miało estetyczny wygląd i zajmowało możliwie mało miejsca. Eksperymenty zajęły mi 11 miesięcy. Poświeciłem na to w sumie 1830 godzin.Różnego rodzaju rozwiązania konsultowałem ze specjalistami w tej dziedzinie. Prowadziłem testy na skuteczność, wytrzymałość i bezawaryjność urządzeń. Aby całkowicie poświęcić się temu zadaniu zatrudniłem hydraulika, który zajął się montażem urządzeń, a żona zajęła się sprzedażą i papierkowymi sprawami. Spośród wielu różnych rozwiązań wybrałem jedno, które najbardziej było dopasowane do w/w cech. Tak oto powstał Automatyczny zmiękczacz wody - urządzenie, które usuwa z wody jednocześnie żelazo, mangan, amoniak i związki powodujące jej twardość - jedyne w swoim rodzaju, prawdopodobnie najskuteczniejsze urządzenie na rynku, które łączy w sobie wszystkie wyżej wymienione cechy i jest dedykowane dla rodzin 2-5 osobowych, które mają problem z brudną wodą w kranie.

Jak to działa?


Uzdatniacz wody składa się z trzech podstawowych elementów: butli ciśnieniowej, głowicy sterującej i zbiornika na solankę.
uzdatniacz
uzdatniacz
W butli ciśnieniowej (to ta niebieska na zdjęciu) znajduje się specjalna mieszanka złóż, przez które przepływa zanieczyszczona woda. Ziarenka złoża działają jak magnes przyciągając do siebie niepożądane w wodzie składniki. Elektroniczna głowica sterująca odpowiada za regenerację złoża – nie trzeba tego robić ręcznie i nie trzeba o tym pamiętać. Odpowiednio zaprogramowana głowica sama decyduje kiedy rozpocząć płukanie i jak długo ma ono trwać. Wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia wody i od ilości oczyszczanej wody. Głowica sterująca odpowiada również za tworzenie się solanki wpuszczając do zbiornika na solankę odpowiednią ilość wody, tak aby powstał 30% roztwór chlorku sodu czyli soli kuchennej, którym potem jest przepłukiwane złoże. Ty musisz tylko pamiętać aby raz na ok. trzy miesiące dosypać do niego soli tabletkowanej. Kiedy solanka jest już gotowa i następuje czas płukania złoża, głowica sterująca otwierając odpowiednie zawory pobiera ze zbiornika na solankę roztwór soli i przepłukuje nim złoże. To właśnie podczas tego procesu zachodzi właściwa wymiana jonowa, kiedy to cząsteczki pochodzące z zanieczyszczonej wody zastępowane są cząsteczkami chlorku sodu. Podczas regeneracji uzdatniacza zużywa się ok. 4,5 kg soli tabletkowej i 190 l wody. Przy twardości wody 300 mg CaCO3/l pozwala to na uzyskanie 4500 l. wody uzdatnionej. Wydajność urządzenia to 1000 l wody na godzinę - jest więc ona bardzo duża co pozwala na korzystanie z kilku ujęć wody jednocześnie bez spadku jej ciśnienia.

Cechy szczególne Automatycznego Zmiękczacza Wody:


- usuwa z wody najbardziej niechciane składniki - związki powodujące twardość wody, żelazo mangan, amoniak i inne składniki pozostawiając wodę krystalicznie czystą. Woda z Twojego kranu stanie się w końcu źródłem zdrowia i urody dla całej rodziny. Armatura i rury oraz wszelkie urządzenia grzejne przestaną zarastać kamieniem. Oszczędzisz więc pieniądze, stracony czas i skołatane nerwy na szorowanie lub wymianach łazienkowych urządzeń.
- urządzenie całkowicie bezobsługowe należy tylko pamiętać aby raz na ok. 3 miesiące dosypać soli tabletkowanej do zbiornika na solankę więc oszczędzasz tutaj swój czas i nie zaprzątasz sobie głowy zbędnymi rzeczami.
- wymiary urządzenia (wys. 113 cm, szer. 31 cm, gł. 50 cm) - zajmowany przez niego obszar to zaledwie 0,16 m2 - ma to duże znaczenie, kiedy masz mało miejsca w hydroforowni, kotłowni bądź łazience, bo ten uzdatniacz zmieści się praktycznie wszędzie.
- nie wymaga okresowego serwisowania. Zmiękczacz raz uruchomiony działa nieprzerwanie dopóki żywica nie straci swoich właściwości jonowymiennych czyli nawet przez 12 lat. Odchodzą więc tutaj kosztowne wydatki na przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.
- wbudowany elektroniczny zegar - dzięki niemu możesz zaprogramować czas z dokładnością do jednej minuty według Twoich potrzeb. Jest to ważne ponieważ podczas regeneracji złoża nie można korzystać z wody dlatego ustawia się ją najczęściej na godziny nocne, tak aby urządzenie nie zakłócało Twoje codziennego porządku dnia.
- elektroniczna głowica sterująca ma wewnętrzne zasilanie, co oznacza, że jej wewnętrzny zegar działa w przypadku zaniku prądu nawet przez 30 dni. Dzięki temu nie musisz pamiętać aby po każdej awarii zasilania na nowo ustawić zegar co ma miejsce w sterownikach innych marek.
uzdatniacz
- bardzo trwałe złoże filtracyjne - jego żywotność wynosi w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody nawet 12 lat. Czyli przez ten okres oprócz dosypywania soli nic nie trzeba robić przy urządzeniu. Natomiast po tym okresie wystarczy tylko do nas zadzwonić, a my wymienimy złoże w urządzeniu co oczywiście jest dużo mniej kosztowne niż zakup nowego uzdatniacza.
- dołączony do głowicy bypass - dzięki niemu w każdej chwili możesz wyłączyć filtrację wody np gdy zachodzi koniecznośc odłączenia urządzenia (wymiana złoża). Bypasem można też regulować twardość wody jaką chcemy uzyskać - od bardzo twardej do idealnie miękkiej. Choć miękka woda jest bardzo przyjemna kiedy będziesz się w niej mył, to przy takiej wodzie trudniej spłukać mydło ze skóry dlatego niektórzy nie lubią idealnie miękkiej wody. Wtedy wystarczy za pomocą bypasa delikatnie ją utwardzić i problem znika.
uzdatniacz
- uzdatniacz wyposażony jest w mosiężne jednocalowe przyłącza do wody. Niemal wszystkie dostępne na rynku głowice wyposażone są w przyłącza plastikowe, które często podczas dokręcania ulegają uszkodzeniu jeśli robi to mało doświadczony hydraulik. Przyłącza w naszym urządzeniu są mosiężne dlatego ich uszkodzenie podczas montażu nawet przez amatora jest praktycznie niemożliwe.
- estetyczny wygląd. Spośród dostępnych na rynku obudów, wybraliśmy taką, która najładniej wygląda. Nie wiem jak tobie ale mi bardziej kojarzy się z pralką. Dzięki temu można go umieścić nie tylko w hydroforowni ale również w łazience gdzie ładnie wkomponuje się w wystrój wnętrza.
- prosta obsługa - wystarczy kilka kliknięć aby ustawić zegar, przestawić godzinę regeneracji lub uruchomić regenerację ręcznie. Obsługa urządzenia została uproszczona do minimum, tak abyś nie musiał uczyć się całej instrukcji na pamięć po to tylko, żeby nastawić zegar.
- trwałość i bezawaryjność - Zmiękczacz wody przeszedł wiele testów. Jednym z najważniejszych był test na trwałość głowicy. Założyliśmy, że ma ona wytrzymać minimum 25 lat. Wykonaliśmy więc dokładnie 913 cykli regeneracji - jedno po drugim. Trwało to prawie 2 miesiące. Po czym, rozłożyliśmy głowicę na czynniki pierwsze stwierdziliśmy tylko nieznaczne ślady użytkowania. Oznacza to, ze przy standardowym użytkowaniu (regeneracja złoża co 10 dni), głowica powinna wytrzymać minimum 9130 dni czyli 25 lat, choć zapewne wytrzyma dużo dłużej.


GWARANTUJEMY POPRAWĘ WYNIKÓW


Jeśli tylko nasze urządzenie nie poprawi jakości wody tzn. nie zmniejszy zawartości związków powodujących twardość ogólną wody przynajmniej 10-krotnie, a także zawartości żelaza, manganu i amoniaku do wartości bliskich zeru, zwrócimy Ci pieniądze. Będziesz miał na to umowę, naszą reputację i nasze słowo specjalisty od uzdatniania wody, który woli budować długotrwałe relacje z klientem niż i dostarczać mu skutecznych rozwiązań, tak aby polecał je innym niż wykonywać jednorazowe zlecenia.

Dla kogo nie jest ta oferta?


  1. Dla osób, które szukają taniego rozwiązania, które w długim okresie będzie drogie w eksploatacji bądź zawodne
  2. Dla rodzin, które czystą wodę chcą mieć tylko do picia
  3. Dla gospodyń domowych, którym nie zależy na czystości w swoim domu

Jeśli identyfikujesz się choć z jednym z powyższych stwierdzeń to natychmiast opuść tę stronę, bo nie jest to oferta dla Ciebie.
Jeśli jednak szukasz produktu, który jest dość drogi w zakupie ale za to uzdatnia wodę w całym domu, a do tego jego miesięczne koszty eksploatacji oscylują w granicach od 5 do 15 zł, to jesteś w dobrym miejscu. Na pewno znasz wiele różnych urządzeń do oczyszczania wody - jedne bardzo ładnie się prezentują, inne są małe i zgrabne, a jeszcze inne mają piękny kolor. Nasze urządzenie nie zostało stworzone po to aby ładnie wyglądać (nieskromnie powiem że to też chyba nam się udało) ale po to by Ci pomóc drogi przyjacielu w pozbyciu się Twojego problemu raz na zawsze. Dlatego powstał nasz Automatyczny Zmiękczacz Wody zbudowany z najnowocześniejszych włoskich podzespołów i specjalnego złoża, które usuwa wszystkie najbardziej niepożądane w wodzie związki. Dzięki niemu będziesz w stanie zaoszczędzić ponad 20 000 zł na proszkach do prania, pralkach, zmywarkach, podgrzewaczach wody, czajnikach, armaturze łazienkowej i innych przedmiotach, które ulegają awarii na skutek obecności kamienia i żelaza w wodzie.
Zastanów się teraz drogi przyjacielu, w którym pomieszczeniu swojego domu byś go umieścił? W hydroforowni, kotłowni, a może w łazience? A teraz wyobraź sobie, że Automatyczny Zmiękczacz Wody jest już zainstalowany w Twoim domu. Odpowiedz sobie w myślach na pytania: Czy nie przeszkadza Ci w codziennym użytkowaniu tych pomieszczeń? Czy dobrze komponuje się z innymi urządzeniami? Teraz weź miarkę i sprawdź czy zmiękczacz na pewno zmieści się w to miejsce, w którym go zaplanowałeś. Przypominam, że jego wymiary to: wys. 113 cm, szer. 31 cm, gł. 50 cm. Jeśli już jesteś pewien , że wszystko będzie pasować i że na pewno chcesz kupić to urządzenie, to kliknij w przycisk zamawiam i postępuj zgodnie z instrukcjami - to wszystko. W ciągu 7 dni otrzymasz swój zmiękczacz wprost do swojego domu. Przywiezie go nasz pracownik - nie korzystamy z firm kurierskich, bo te nie są w stanie zadbać o właściwy transport tych urządzeń.

Nie czekaj z zakupem, bo nic nie tracisz a możesz tylko zyskać. Zadzwoń na numer 783 800 800, zamów urządzenie, a już za 7 dni będziesz cieszył się krystalicznie czystą woda w swoim własnym domu i pił herbatkę taką jak ta po lewej stronie.
W razie pytań lub wątpliwości napisz maila na adres: woda@oresmiusz.pl lub zadzwoń na numer 783 800 800.


Do zobaczenia!

Zdjęcia, opisy, projekt i wykonanie strony są naszego autorstwa, wszelkie kopiowanie - w całości lub w części- oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U.94 Nr. 24 poz. 83.; sprost. Dz. U.94 Nr 43 poz. 170z.. U.94 nr 43 poz. 170

WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA W CAŁOŚCI LUB FRAGMENTÓW BĘDĄ NATYCHMIAST ZGŁASZANE DO SERWISU ALLEGRO ORAZ ODPOWIEDNIM ORGANOM