logo

O firmie


Firma ORESMIUSZ działa w branży uzdatniania wody. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy? nowoczesne metody i technologie uzdatniania wody oparte na doświadczeniu specjalistów uzyskanemu podczas działania na terenie całej Polski.

Nasza współpraca z Państwem zaczyna się już od momentu zgłoszenia do nas problemu związanego z jakością wody. Wykonujemy obiekty "pod klucz", zaczynając od doradztwa i projektowania, kończąc na robotach instalacyjnych razem z uruchomieniem, a później serwisem.

W zależności od potrzeb użytkownika (spożywczych lub przemysłowych) zwracamy uwagę na to, żeby proces uzdatniania był optymalny, opłacalny i cieszył Państwa swoją niezawodnością oraz skutecznością przez długi czas.

Z nami i naszymi produktami poczujecie się Państwo bezpiecznie, bo jesteśmy pewni jakości sprzedawanych produktów i oferowanych przez nas usług, o czym świadczą przedstawione gwarancje.

Każdy produkt jest sprawdzony i przetestowany oraz posiada atest PZH

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, stosując bardzo elastyczny system rabatowy. Po zakupie i uruchomieniu oferowanych przez nas urządzeń? kontynuujemy współpracę poprzez fachowy serwis i dostarczenie do Państwa materiałów eksploatacyjnych.