logo

Uzdatnianie wody w Warszawie, filtry do wody

Ten zmiękczacz został zainstalowany w Warszawie jako główny element gdzie dokonuje się właściwe uzdatnianie wody Witam Cię serdecznie drogi przyjacielu!

Nazywam się Justyna Prykiel i prowadzę firmę specjalizującą się w uzdatnianiu wody w domach i mieszkaniach jednorodzinnych. Chciałbym pomóc również Tobie oczyścić wodę w całym domu abyś Ty i Twoja rodzina mogli się cieszyć wodą krystalicznie czystą.

Z pewnością masz nowy dom lub właśnie wyremontowałeś stary, irytują Cię zacieki na armaturze, woda w twoim kranie jest mętna lub ma nieprzyjemny zapach szczególnie po zagotowaniu bądź podgrzaniu, ubrania po wyjęciu z pralki mają niemożliwe do usunięcia żółte plamy także wolisz ze swoim praniem jeździć do teściowej, wodę do picia kupujesz w markecie albo przywozisz ją w bańkach z ujęć oligoceńskich. Poza tym władze gminy nadal nie są zainteresowane aby wybudować wodociąg w Twojej okolicy. To wszystko oznacza, że zaglądając tutaj bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w rozwiązywaniu takich problemów jakie masz w tej chwili z wodą. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, zapożyczone z rynku amerykańskiego, dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać takie rozwiązanie aby oczyścić każdą wodę choćby nie wiem jak dużo zanieczyszczeń zawierała. Stosujemy urządzenia do uzdatnia wody, które są niemal bezobsługowe - nie wymagają częstych wymian wkładów filtrów do wody czy okresowego ręcznego płukania, bo to dzieje się automatycznie dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. Na wszystkie nasze urządzenia udzielamy oprócz tradycyjnej 24-miesięcznej gwarancji na bezawaryjne działanie, także gwarancji satysfakcji tzn., jesteśmy tak pewni jakości swoich produktów, że w przypadku gdy woda nie spełni Twoich oczekiwań to w ciągu miesiąca od instalacji możesz nas o tym powiadomić, a my przyjedziemy zdemontujemy urządzenia, a Tobie zwrócimy pieniądze. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic ale jeśli zachodzi taka potrzeba obsługujemy też dalsze miejscowości. Warszawa jest miastem ze specyficzną wodą miejską dlatego na niej skupiamy swoją uwagę. Filtrami do wody zajmujemy się kompleksowo tzn., na początku zbadamy twoją wodę, obejrzymy instalację wodną w twoim domu, spytamy o ilość osób w gospodarstwie domowym i inne szczegóły ważne przy określaniu zapotrzebowania na wodę, później przedstawimy Ci konkretną ofertę na uzdatnianie wody w Twoim domu, a następnie jeśli ją zaakceptujesz przyjedziemy i zamontujemy odpowiednie urządzenia uzdatniające, uruchomimy je i poinstruujemy jak z nich korzystać. Jeśli później w czasie eksploatacji będziesz mieć jakiekolwiek problemy z urządzeniami zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po nim, to w każdej chwili jesteśmy do twojej dyspozycji. Zrobimy wszystko aby woda w Twoim domu była ciągle czysta jak kryształ. Abyś nigdy nie musiał się już martwić zaciekami na wannie, plamami na ubraniach czy niesmaczną herbatą. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wyślij e-mail a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania bądź wątpliwości.

tel. 783 800 800

e-mail: woda@oresmiusz.pl